Διαδικτυακή Ημερίδα ΣΕΠ με θέμα: Η Αίτηση Δήλωση Μαθητών και Αποφοίτων Λυκείου για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις έτους 2024

Με επιτυχία διοργανώθηκε η ημερίδα ΣΕΠ, την οποία παρακολούθησαν υποψήφιοι μαθητές και μαθήτριες της Γ’ Τάξης του σχολείου μας.

Για το αναλυτικό πρόγραμμα της ημερίδα καθώς και για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να κατεβάσετε το σχετικό έγγραφο: Ημερίδα ΣΕΠ 2023 Πανελλήνιες-Γ Λυκείου.pdf

Η ημερίδα θα πραγματοποιιήθηκε την Παρασκευή 8/12/2023, 9.00-13.30 με την συμμετοχή 21 Ακαδημαϊκών Εκπαιδευτικών Μεντόρων που θα παρουσιάσουν ενδεικτικά, πανεπιστημιακά τμήματα από κάθε Επιστημονικό Πεδίο του Μηχανογραφικού Δελτίου του ΓΕ.Λ. και αντίστοιχων Τομέων του ΕΠΑ.Λ. σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα παρουσιάσεων.

Posted in Ανακοινώσεις, Δράσεις, Ημερίδες, Πανελλαδικές.