Συγχαρητήρια στη μαθήτρια μας Κουπρισιώτη Κατερίνα

Με ιδιαίτερα χαρά και υπερηφάνεια ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΕΠΑΛ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ συγχαίρει την μαθήτρια του σχολείου μας, Κουπρισιώτη Κατερίνα της Γ΄ τάξης, του Τομέα Υγείας, Πρόνοιας και Ευεξίας, Ειδικότητας Βοηθός Νοσηλευτή, η οποία, αφού συμμετείχε στον διαγωνισμό Ζωγραφικής ? Σχεδίου της Ελληνικής Καρδιολογικής Εταιρείας, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα κατά του Καπνίσματος, έλαβε το 1ο Βραβείο στους μαθητές Λυκείου σε Πανελλαδικό επίπεδο.

Η μαθήτριά μας συμμετείχε στον ανωτέρω διαγωνισμό με την προτροπή και την μέριμνα της εκπαιδευτικού της σχολικής μας μονάδας Λιόλιου Χριστίνας, Ειδικότητας ΠΕ 18.10.

Η βράβευση της μαθήτριάς μας πραγματοποιήθηκε στις 31 Μαΐου 2017 στην Αθήνα, ενώ τα βραβευθέντα έργα των μαθητών εκτέθηκαν σε ειδικά διαμορφωμένη αίθουσα του ξενοδοχείου HILTON.

Posted in Βραβεία - Επιτυχίες, Τομέας Νοσηλευτικής.